Ranking dystrybutorów wody

Dystrybutory to urządzenia, które gwarantują stały dostęp do wody pitnej. Dzięki nim można zrezygnować z zakupu napojów butelkowanych, co przekłada się na spore oszczędności. Ponadto, wybierając wodę z dystrybutora, ograniczysz zużycie plastiku i zatroszczysz się o planetę. Jeśli zastanawiasz się, jaki dystrybutor do wody wybrać, koniecznie zapoznaj się z poniższym rankingiem. Znajdziesz w nim wyłącznie najpopularniejsze sprzęty cieszące się świetnymi opiniami.

obrazek prezentujacy

TOP 3 dystrybutorów wody

obrazek produktu

3. Dystrybutor wody Global Water

Trzecie miejsce w rankingu najlepszych dystrybutorów do wody zajął sprzęt marki Global Water. Charakteryzuje się on niewielkimi rozmiarami i stylowym designem. Gwarantuje idealnie czystą wodę, gdyż posiada wbudowany system odwróconej osmozy o zdolności produkcji do 200 l na dobę. Dystrybutor Global Water oczyszcza wodę z wirusów, metali ciężkich oraz związków chemicznych. Ponadto jest wyposażony we wkład antybakteryjny, dzięki czemu z cieczy skutecznie usuwane są wszelkie mikroorganizmy. Dystrybutor Global Water doskonale sprawdza się w firmach i domach prywatnych.

obrazek produktu

2. Dystrybutor wody Office Star - nablatowy

Nablatowy dystrybutor Office Star to nowoczesne urządzenie wyposażone w system odwróconej osmozy z pompą wspomagającą. Dzięki niemu można cieszyć się czystą, smaczną i zdrową wodą. Posiada on dwa tryby – grzania i chłodzenia. Przy pomocy pierwszego z nich można ogrzać ciecz nawet do 94 stopni Celsjusza. Dystrybutor wody Office Star został wyposażony w elektroniczny panel sterujący, który wyświetla informację o godzinie oraz temperaturze płynów znajdujących się wewnątrz urządzenia. Office Star doskonale sprawdza się w domach, biurach, zakładach pracy oraz szkołach.

obrazek produktu

1. Dystrybutor wody Office Star

Pierwsze miejsce w rankingu dystrybutorów do wody zajmuje nowoczesne i eleganckie urządzenie również marki Office Star. Posiada ono wbudowane systemy filtracji wody miejskiej i studziennej bazujące na procesach odwróconej osmozy. Dystrybutor Office Star jest wyposażony we wkład wstępnego oczyszczania, membranę osmotyczną, a także wkłady z węgla drzewnego, orzechów kokosowych oraz węgla aktywnego. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu zapewnia on zdrową i czystą ciecz w każdych warunkach. Dystrybutor Office Star posiada dodatkowo innowacyjne zabezpieczenia przed przegrzaniem. Gdy temperatura wody przekracza maksymalny próg, urządzenie wyłącza funkcję grzania i emituje sygnał dźwiękowy.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE DYSTRYBUTORY
Sprawdź produkty

Najlepsze dystrybutory wody

W powyższym rankingu znalazły się najlepsze dystrybutory wody, które dostarczają czystą, bezpieczną i smaczną ciecz. Wszystkie z nich zostały odpowiednio przetestowane i poddane kontroli. Dzięki temu możesz być pewien ich wysokiej jakości i skuteczności.