Dystrybutor wody gazowanej Family Drink

Domowy dystrybutor Family Drink to innowacyjne urządzenie, dostarczające trzy rodzaje wody- gazowaną, chłodzoną i filtrowaną w temperaturze pokojowej. Temperaturę chłodzenia oraz stopień gazowania można dostosować do swoich indywidualnych preferencji. Dystrybutor Family Drink cechuje się niewielkimi wymiarami, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w małej kuchni. Pojemność pojemnika Co2 wynosi 600g. Należy dodać, że urządzenie można podłączyć do dowolnego zestawu filtracyjnego m.in. do systemu odwróconej osmozy.

KUP TERAZ
obrazek prezentujacy

Domowy dystrybutor wody gazowanej

Woda oczyszcza organizm z toksyn, pomaga utrzymać prawidłową temperaturę ciała, a także zapobiega nadmiernemu zmęczeniu. Jednak wiele osób ma problem z przyjmowaniem odpowiedniej ilości płynów dziennie. Wynika to z faktu, iż smak czystej wody nie wszystkich przekonuje. Rozwiązaniem tego problemu jest zakup domowego dystrybutora wody gazowanej. To innowacyjne urządzenie zapewni Ci stały dostęp do pysznej wody z bąbelkami, która doskonale orzeźwia i nawadnia. Dystrybutor wytwarza gaz, dzięki dwutlenkowi węgla- pierwiastkowi w pełni bezpiecznemu dla Twojego organizmu.

Funkcjonalny dystrybutor wody gazowanej Family Drink

Domowy dystrybutor wody gazowanej Family Drink to funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu w każdej chwili będziesz mógł sięgnąć po zdrowy, orzeźwiający napój. Ten wyjątkowy sprzęt posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest prosty w obsłudze i instalacji. Z łatwością poradzisz sobie z jego montażem oraz wymianą wkładu filtrującego i naboju z gazem Co2. Ponadto charakteryzuje się on kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu bez problemu mieści się w szafce kuchennej. Pozwoli Ci on zaoszczędzić sporo miejsca i cieszyć się pyszną, orzeźwiającą wodą.

Woda gazowana

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink miesza ciecz z dwutlenkiem węgla i dostarcza pyszną ciecz z bąbelkami. Woda gazowana doskonale orzeźwia i nawadnia organizm, przez co świetnie sprawdza się podczas upalnych dni.

Woda filtrowana chłodzona

Dystrybutor Family Drink wyposażony jest w dodatkowe filtry, które zatrzymują zanieczyszczenia i dostarczają wyłącznie wodę najwyższej jakości. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że w cieczy znajdą się jakiekolwiek nieczystości czy bakterie.

Woda w temperaturze pokojowej

Dzięki dystrybutorowi Family Drink możesz cieszyć się nie tylko wodą gazowaną i chłodzoną, ale również wysokiej jakości cieczą utrzymaną w temperaturze pokojowej. Doskonale sprawdzi się ona w chłodniejsze dni.

Domowy dystrybutor wody gazowanej - cena

Decydując się na zakup dobrego domowego dystrybutora wody gazowanej, trzeba liczyć się z wydatkiem sięgającym kilku tysięcy złotych. Jeśli wydaje Ci się, że to spora kwota, przelicz, ile pieniędzy rocznie wydajesz na wodę butelkowaną. Suma może Cię naprawdę zaskoczyć. Ponadto weź pod uwagę, że zakup dystrybutora wody gazowanej to inwestycja na lata, która może zagwarantować Ci w przyszłości spore oszczędności. Ponadto odstawiając wodę butelkowaną na rzecz napojów z dystrybutora, wesprze środowisko naturalne i zatroszczysz się o los wielu stworzeń.

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink - opinie

avatar

Od lat miałam problem ze spożywaniem odpowiedniej ilości wody. Jednak niedawno dowiedziałam się, że grozi mi kamica nerkowa i przyjmowanie 2-3 litrów płynów to w moim przypadku konieczność. Z tego względu zdecydowałam się na zakup dystrybutora wody gazowanej Family Drink. To była świetna inwestycja! Dzięki niemu picie wody stało się przyjemnością. Polecam go każdej osobie, która nie przepada za smakiem czystej, niegazowanej wody.

Marta

avatar

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Dostarcza przepyszną wodę z bąbelkami, która świetnie sprawdza się podczas upałów. Dodatkowo umożliwia filtrowanie i chłodzenie cieczy. Jego dużą zaletą jest również prosta, intuicyjna instalacja, z którą poradziłam sobie bez żadnej pomocy. Polecam serdecznie!

Agata